#1 - FAEO?! A co to takiego?

16.07.2020
Sebastian Kot
Jeśli czytasz ten wpis to prawdopodobnie wiesz po co tu jesteśmy dla Ciebie. Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie wiedzą dlaczego stworzyliśmy tę firmę, spieszę z wyjaśnieniem.

Nasza spółka zajmuje się kompleksowo pojętym marketingiem internetowym. Właśnie po to tu jesteśmy, by wnieść Twoją ofertę na najwyższy poziom i przeskoczyć go. Zajmiemy się prowadzeniem Twojej sprzedaży, promowaniem Twoich reklam czy usług w sieci, tak jak tylko potrafimy... a potrafimy najlepiej.

Jako oficjalni partnererzy ADS Allegro, jesteśmy zobligowani do najwyższej jakości usług. Pozycjonowanie rekalm i promowanie aukcji to nasza specjalność. Z nami możesz zapomnieć o przepaleniu budżetu i skupić się na liczeniu zysków. Gwarantujemy wzrost obrotów na Twoim koncie Allegro, mamy na to autorskie i pionierskie metody. Analiza i dbałość o najmniejszy detal są naszymi specjalnościami. Mamy ciągły kontakt z serwisem Allegro, jesteśmy na bieżąco informowani przed każdą zmianą, dlatego właśnie jesteśmy o krok przed innymi.

Korzystamy z profesjonalnych platform dla traderów, monitorujemy rynek i bierzemy pod uwagę każdą ewentualność. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, gdyż klientów traktujemy jak przyjaciół.

Zajmujemy się także wszystkim co można pojąć w słowie Baselinker. Tej maszyny do obsługi zamówień chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a dla tych którzy nie wiedzą co to, to program do wszelkiej obsługi zamówień z różnych źródeł. Takimi źródłami zazwyczaj są zamówienia z Allegro czy też ze stron internetowych, tj. WooCommerce, PrestaShop... czy nawet te autorskie. Oprócz istotnemu zarządzaniu zamówieniami, możemy również dynamicznie tworzyć dokumenty sprzedaży. Paragony, faktury... nawet te imienne także. Dzięki integracją możemy połączyć faktury w chmurze, między innymi z  wFirma, Fakturownia czy inFakt. Zajmujemy się także bardziej zaawansowanymi integracjami z ERP`ami tj. SubiektGT, Comarch... Integracją z kurierierem tj. inPost(także paczkomaty), DPD, Poczta Polska i wiele, wiele innych, wygenerujesz etykietę, a numer nadawczy pojawi się w zamówieniu Allegro. A integracją PrintNode automatycznie wydrukujesz etykiety na swoje paczki. Baselinker posiada naprawdę wiele integracji, możesz sprawdzić czy są te które Cię interesują >>TUTAJ<<. Natomiast klikając >>TU<< możesz stworzyć swoje konto Baselinker, wykonując pierwszy krok w stronę automatyzacji swojego biznesu.

Jesteśmy żywo zainteresowani rynkiem, giełdą i inwestycjami. Najbardziej jednak stawiamy na marketing, który jest naszym oczkiem w głowie. Nigdy nie przestajemy się uczyć i wyszukujemy coraz nowszych i unikatowych dróg docierania do Twoich klientów!

FAEO to nie tylko profesjonalne podejscie, ale ludzie którzy są gotowi pomóc Ci w każdym momencie Twojej działalności. Ludzie którzy zawsze będą otwarci na Twoje sugestie i pomysły. Na to właśnie stawiamy, na ludzi. Relacje międzyludzkie, które pozwolą stworzyć nam jeden organizm.

PARTNER:

strzalka
ADS Allegro Partner+
Nieoficjalny partner Baselinker
strzalka

SOCIAL MEDIA:

facebook_img
instagram_img