#2 - Zaistniej w sieci

16.09.2020
Sebastian Kot
                Budowanie marki w internecie, to kluczowy dla nas proces, który wspomaga zwiększanie zasięgów i wzmacnia więzi z klientami. Marketing (w tym także internetowy) rozumie markę jako symbol/grafikę/nazwę, która jednoznacznie kojarzy się klientowi z określonym statusem, tym samym dążąc do ekonomicznej niezależności i ekspansji wizerunkowej, jakościowej i ilościowej swojego produktu/usługi.

                Dlaczego więc budowanie marki w internecie, z punktu widzenia przedsiębiorcy jest tak istotne? Odpowiedź na to pytanie ma wiele składowych, które składają się z jeszcze drobniejszych szczegółów...i tak dalej. Na pewno pod uwagę należy wziąć omawiane w poprzednim wpisie relacje z klientem:
  • pamiętajmy, że satysfakcja klienta ociepla wizerunek naszej marki;
  • dobry kontakt z klientem wprost proporcjonalnie uzmysławia mu priorytety marki;
  • budujemy przywiązanie klienta do naszego produktu lub naszej usługi;
  • stajemy się znaczący na arenie krajowej, czy też międzynarodowej.

                Jakość jest tym co powinniśmy zawsze stawiać na pierwszym miejscu budując markę. Henry Royce powiedział kiedyś: „Strive for perfection in everything we do" - nie muszę chyba mówić jaką marką jest dziś Rolls-Royce.

                Jest jeszcze jeden niesamowicie ważny punkt, pamiętajmy że dobrze ugruntowana na rynku marka jest niemalże nie do ruszenia. Tak ugruntowana pozycja dopuszcza większy margines błędu (ewentualnego potknięcia się marki). 

                Marketing internetowy czeka rewolucja, jeśli chodzi o tworzenie marki on-line w nadchodzących latach. Allegro ADS jest naszym sprzymierzeńcem jeśli chodzi o budowanie marki handlowej w portalu Allegro. Mamy dostęp do ogromnej ilości potencjalnych klientów, co daje nam nieograniczone możliwości rozwoju i kreacji marki, pozycjonowania jej i zapuszczania korzeni. Allegro ADS jest świetnym narzędziem do zaznajomienia potencjalnego klienta z naszym asortymentem i oswojenia się z naszą marką.

                Rzeczą niesamowicie istotną w tworzeniu marki w szerokim rozumieniu jest jej historia. Kontekst historyczny marki: Co robiła? Jak to robiła? Dla kogo została stworzona? Czy zmieniła świat? Jak powszechnie wiemy - historie tworzą ludzie i nic tak nie scala ludzi, jak historie. W FAEO chcemy napisać tą historię razem z Tobą.
 

PARTNER:

strzalka
ADS Allegro Partner+
Nieoficjalny partner Baselinker
strzalka

SOCIAL MEDIA:

facebook_img
instagram_img